,,Rzut oka na..." #3 - ROH TV 31.01.2015ROH TV 31.01.2015

Moose ma problemy z Romantic Touch. Powinien to być szybki squash i może jakiś segment po walce. Słaba walka, która nie przyniosła nic nowego.

Bardzo dobre promo The Decade. Fajnie, że do walki doszedł Chris LaRusso, który pokazał się z dosyć dobrej strony.Również jest zadowolony z tego, że The Deace zawalczyło z młodymi i Ci prospect'ci wcale nie byli chłopcami do bicia. Po walce heelowie zaatakowali Chrisa i pokazali swoją siłę.W piękny sposób wykorzystali młodziaka i zobaczymy czy Roderick i spółka znajdą nowego członka.

Kolejna walka turnieju Top Prospect nie była zła. Sixx w ringu radził sobie lepiej, ale Castle również trzymał poziom. Gimmcik Daltona jest interesujący, ale jakby zapuscił wąsa, ulizał włoski i miał troszkę włosów na kacie o połączyłbym go w TT z Silasem :D Okazało się, że te proma sa związane wlaśnie z Catlem. Dziwne, że przegrał i zobaczymy co wyjdzie z anonimowymi postaciami.

Czas na jeden z najlepszych segmentów w tym roku. Jak już ktoś napisał, po takich scenach widać kto jest geniuszem. Adam nic nie powiedział, a mimo to dawno nie widziałem lepszego segmentu. Szkoda tylko, że środkowy palec zacenzurowali. Zawsze go lubiłem, ale teraz pokazał, dlaczego jest perełką indys.

Main Event na bardzo wysokim poziomie. Krótki czas sprawił, że przez cała walkę coś się działo i tempo było wyśmienite. Nie mam się do czego przyczepić. Zwycięzca był raczej znany, nie wyobrażam sobie w roli mistrza ACH'a lub Sydala. Zbyt słabi za mikrofonem jak dla mnie.

Bardzo fajny odcinek, prawie w ogóle się nie nudziłem i za to wielki plus.

0 Odpowiedź ",,Rzut oka na..." #3 - ROH TV 31.01.2015"

Prześlij komentarz

Prosimy nie używać wulgaryzmów.