NEWSY: 27 grudnia 2013
Autorzy: Jakub Marciniak & Mateusz Polak

Jeff Hardy został wyłączony tymczasowo z wszystkich storyline'ów. Enigma na wczorajszym Impakcie ogłosiła, że odchodzi z TNA. Jest to jedynie fabuła, Hardy ma powrócić w przyszłym miesiącu, jak TNA powróci z trasy po Wielkiej Brytanii. Jak wiadomo Jeff ma zakaz prawny i nie może wyjechać ze Stanów Zjednoczonych.

Wszystko na to wskazuje, że TNA porozumiało się z AJ Stylesem w sprawie kontraktu. Były TNA World Champion ma powrócić podobno na taping 16 stycznia lub na Live Event 30 stycznia w Glasgow. Czy to prawda okaże się niebawem.

W następnym tygodniu na Impact Wrestling dojdzie do konoracji nowego TNA World Championa Magnusa. Na ten odcinek zapowiedziany jest także rewanż o pas X-Divison pomiędzy Austinem Ariesem a Chrisem Sabinem.

Na stronie WWE.com pojawiła się sonda na temat feudu, który stoczy Batista po powrocie. Do wyboru były takie gwiazdy jak: Randy Orton, John Cena, CM Punk, Brock Lesnar, Roman Reigns, Daniel Bryan, Dean Ambrose oraz Big E Langston. Obecnie prowadzi Randy Orton z 36 procentami, drugie miejsce ma Brock Lesnar z 33 procentami, a trzecie miejsce John Cena z 12 procentami.

Była Diva WWE Lise Marie Veron pojawiła się na Live Evencie w Madison Square Garden. Poniżej zdjęcie z Natalyą.

Poniżej lista walk, które odbędą się na dzisiejszym Friday Night SmackDown
* Erick Rowan & Luke Harper vs. The Usos
* Cody Rhodes vs. Antonio Cesaro
* Dolph Ziggler vs. Randy Orton
* Darren Young & Titus O’Neil vs. Ryback & Curtis Axel
* Damien Sandow vs. Daniel Bryan
* Dean Ambrose vs. Big E Langston
* Roman Reigns vs. Mark Henry
* Seth Rollins vs. John Cena

Pojawiły się informacje jako że Brock Lesnar powróci do UFC na 168 edycje tego show w sobotę w Las Vegas. Dana White zapytana o rozmowach z Brockiem Lesnarem na występ odpowiedziała 'Szczerze mówiąc nie wiem. Szczerze mówiąc nie wiem.'

Na wczorajszym Live Evencie w Chicago odbył się Dance Off pomiędzy Markiem Henrym a Fandango. Najsilniejszy człowiek na świecie zatańczył do utworu Billie Jean, Michaela Jacksona.
http://instagram.com/p/iaSUpgAFIT/

Podczas czwartkowego Live Eventu w Chicago zawodnik NXT Byron Saxton pracował jako spiker.

Dzisiaj Bill Goldberg obchodzi 47 urodziny, Chyna 43 urodziny a Antonio Cesaro skończył 33 lata. Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego.

Chris Jericho wypowiedział się na swoim Twitterze na temat przyszłości w WWE. Y2J powiedział, ze nie wróci w najbliższym czasie. Wokalista Fozzy oznajmił, że to nie tajemnica i nie ma żadnych planów.

Na czwartkowym Live Evencie w Madison Square Garden odbył się pojedynek Goldust & Cody Rhodes vs The Real American w Steel Cage Match'u, wygrali mistrzowie tag team. Poniżej zdjęcie jak Cody robi Moonsault ze szczytu klatki.


W niedziele zostanie nagrany taping SmackDown na 3 stycznia w Waszyngtonie. Zapowiedziani zawodnicy: CM Punk, The Shield, Triple H, Daniel Bryan oraz Mark Henry. Lokalnie reklamowany jest pojedynek CM Punk vs The Shield w Handicap Match'u.

Aktualnym planem na Main Event WrestleManii 30 jest walka pomiędzy Johnem Ceną a Brayem Wyattem. Vince McMahon stwierdził, że John Cena jest Main Eventerem, więc powinien być na górze.

Na ten moment na 7 kwietnia 2014 roku, kiedy to odbędzie się WrestleMania 30 planowany jest pojedynek Triple H vs CM Punk. Istnieje też możliwość, że Hunter zmierzy się z Romanem Reignsem, ale to jest tylko 'plan awaryjny'.

Monday Night RAW powróci do Chicago 3 marca 2014 roku. Bilety będą dostępne do nabycia od 2 stycznia.

Na którymś z Monday Night RAW Vince McMahon nakazał komentatorom zrobić sobie zdjęcie. Sytuacja ta nawiązywała do pogrzebu Nelsona Mandeli, miało to wyśmiać Baracka Obame. Na zapleczu Vince zebrał sporo negatywnych opinii. Powodem tego było zejście na dalszy plan walki Cody Rhodes & Goldust vs Big Show & Rey Mysterio, która była pierwszą walką w historii w takim zestawieniu.

Steve Austin bez zgody WWE nie może używać swojego przydomku 'Stone Cold', ponieważ ten nie jest powiązany z żadną umową z federacją. Przydomek 'Stone Cold' należy do WWE.

8 marca na Live Evencie w Madison Square Garden został zapowiedziany Dave Batista.

Powód nieobecności Layli nie jest już związany z wcześniej leczoną kontuzją. Nie ma żadnych informacji o kontuzji zawodniczki lub o jej ewentualnej dacie powrotu do ringu.
---
Odejście Jeffa Jarretta z TNA iMPACT Wrestling nie było żadnym zaskoczeniem wśród urzędników organizacji, którzy nie chcą zdradzić powodu odejścia Jeffa, ale spekuluje się,
że głównym powodem mogą być problemy osobiste, które musi sobie uporządkować.

Poniżej przedstawiamy setny odcinek WWE Inbox:
https://www.youtube.com/watch?v=0nTRr3lRD3Q#t=30

Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się nowa sonda, w której fani mogą głosować na temat''Jaki był ich ulubiony moment na Raw'' w 2013 roku. Poniżej przedstawiamy opcje,
które zostały zawarte w sondzie:
 *Realizacja walizki Money in the Bank przez Dolpha Zigglera,
*Zdobycie pasów Tag Team przez The Rhodes Brothers,
*The Shield & The Wyatt Family brawling,
*Mark Henry udaje, że przechodzi na emeryturę,
*AJ Lee mega promo,
*Triple H vs Brock Lesnar,
*Daniel Bryan vs Antonio Cesaro,
*The Undertaker współpracuje z Team Hell No.

Alberto Del Rio za pośrednictwem Twittera ogłosił, że dziś podczas WWE Live Event będzie mógł stoczyć walkę. Warto dodać, że kilka tygodni temu Alberto doznał wstrząsu mózgu w pojedynku z Sin Carą:
''Wreszcie jestem gotowy do walki. Powracam po kontuzji,ale pokażę na co mnie stać''.

WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat Seth'a Rollinsa:

Czy Seth Rollins będzie odgrywał ważną rolę w WWE? Nie wiem, ale według mnie tak, ponieważ Rollins stoczył najwięcej pojedynków ze wszystkich członków The Shield i w dodatku jego pojedynki były bardzo dobre. Jestem zwolennikiem talentu Setha.

Dnia 28 grudnia odbędzie się gala PPV Extreme Rising Pro Wrestling ''Unfinished Business''
Poniżej przedstawiamy promo gali:
https://www.youtube.com/watch?v=VzTeb9aj5Fs

Była Divas WWE Ivelisse Velez za pośrednictwem Twittera opublikowała wpis, w którym poinformowała nas, że trzy dni temu zaginął jej ojciec. Jeśli ktoś wie co dzieje się z jej ojcem proszony jest o kontakt na ten numer: 773.286.3749

10 stycznia wygasa kontrakt Sin Cary, który przez dłuższy okres był nieobecny w ringu, a w jego zastępstwie pracował Hunico oczywiście jako Sin Cara. Wydaje się, że WWE pożegna się z kolejnym zapaśnikiem.

Po nowym roku do WWE Tv powróci członek 3MB Heath Slater, który od dłuższego czasu jest nieobecny z powodu problemów osobistych.

Syn Rick Rude'a pojawił się w WWE Performance Center podczas ostatniego trzydniowego obozu WWE Tryout. Syn Ricka nigdy nie próbował swoich sił w zapasach.

Kilka dni temu Chris Hero oznajmił, że Richie Steamboat również został zwolniony z organizacji co było nieprawdą, ponieważ sam wrestler Richie przyznał, że nadal pracuje dla WWE i w przyszłym roku powinien powrócić do ringu.

4 Responses to "NEWSY: 27 grudnia 2013"

 1. Cena vs kto? hahahha, śmiechu warte ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. INTERESUJACA ZAPOWIEDZ :D Posluchajcie sobie piosenki
  "Junior & Long - tancz tancz" :D

  OdpowiedzUsuń
 3. INTERESUJACA ZAPOWIEDZ :D Posluchajcie sobie piosenki
  "Junior & Long - tancz tancz" :D

  OdpowiedzUsuń

Prosimy nie używać wulgaryzmów.