NEWSY: 26 grudnia 2013
Jest bardzo duża możliwość, że na Monday Night RAW, które odbędzie się 6 stycznia 2014 roku może powrócić The Undertaker, tak jak w zeszłym roku podczas specjalnego odcinka 'Old School'. Są to jedynie spekulacje, ale coś w tym może być.

Dzisiejszego dnia wszyscy zawodnicy WWE powrócili do pracy. Podróż została podzielona na dwa rostery, które będą występować o tej samej porze tylko w różnych miejscach.

Mimo, że WWE Main Event nie został pokazany wczoraj w telewizji z okazji Świąt Bożego Narodzenia, to filmiki z walk pojawiły się na oficjalnym kanale na YouTube.

Dolph Ziggler ostatnio wywiadzie dla The Washington Times został zapytany o to, kto lepiej całuje Vickie Guerrero czy AJ Lee. Były World Champion odpowiedział, że Vickie ma więcej doświadczenia, natomiast z AJ więcej się całował. Ten Ziggy :)

Dave Batista ponownie jest reklamowany na WWE Live Event 16 lutego, które odbędzie się w Las Vegas.

Gwiazda NXT Alex Rusev obchodził wczoraj 28 urodziny.

Już dzisiaj odbędzie się kolejny Impact Wrestling, poniżej zapowiedziane punkty gali:
- Specjalna przemowa Dixie Carter
- Celebracja nowego TNA World Championa Magnusa
- Joseph Park vs Bad Influence

Pod tym linkiem można zagłosować na najlepszy moment RAW w 2013 roku. Obecnie prowadzi opcja Undertaker z Teamem Hell No mająca 19 procent, drugie miejsce ma brawl Triple Ha z Brockiem Lesnarem 13 procent, a na trzecim wspólne miejsce to realizacja walizki przez Dolpha Zigglera oraz bójka pomiędzy The Shield a Wyatt'ami po 12 procent.

Jim Ross zapytany o to, który zawodnik jest lepszy Eddie Guerrero czy Daniel Bryan odpowiedział, że nie może wybrać któregoś z nich, ponieważ oboje się od siebie różnią, zarówno doskonali jak i bardzo znani.

Jake Roberts oficjalnie poinformował, że nie pojawi się podczas Royal Rumble Match'u. Jak wiadomo Roberts wyznaczył sobie rok temu cel, jako występ na tej gali, zawodnik jak i federacja nie nawiązały ze sobą kontaktu. Roberts powiedział, że nie będzie rozpaczał z tego powodu, ponieważ ma mnóstwo innych zajęć.

W weekend legenda wrestling Bobby Eaton przebywał w szpitalu z powodu cukrzycy. Eaton ma poważne rany na nogach i jest obecnie na antybiotykach.

Jako, że dzisiaj jest ostatni dzień świąt to jeszcze raz coś miłego dla oka. Poniżej były i obecne divy z WWE w świątecznym ubiorze :)
0 Odpowiedź "NEWSY: 26 grudnia 2013"

Prześlij komentarz

Prosimy nie używać wulgaryzmów.