Newsy z dnia 1 lutego 2015Syn Chrisa Benoita, David pojawił się na zapleczu podczas dzisiejszego WWE Live Eventu ;) Poniżej zamieściliśmy jego zdjęcie z Chrisem Jericho.

* WWE Superstar oraz członek The New Day Xavier Woods pojawił się na zapleczu podczas sobotniego WWE Live Eventu, który odbył się w New Mexico. Xavier nadal leczy uraz, więc nie mógł pojawić się w ringu.

* Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które odbędą się 27 lutego podczas WWE Live Eventu w Madison Square Garden:

The Highlight Reel z Chrisem Jericho
Podsumowanie eventu przez Hulka Hogana
Cesaro vs Dean Ambrose
Roman Reigns vs Bray Wyatt
Rusev vs John Cena
Randy Orton & Daniel Bryan vs Kane & Seth Rollins

* Rockstar Spud zrealizował walizkę na Low Ki i został X-Division Championem. Warto dodać, że w 2013 roku został zwycięzcą TNA British Bootcamp.

* TNA Hall of Famer Kurt Angle pokonał Bobbyego Lashleya podczas wczorajszych tapingów Impact Wrestling, które odbyły się w Wielkiej Brytanii dzięki czemu został nowym TNA World Heavyweight Championem i jest to jego szóste panowanie jako mistrz.

* Podczas niedzielnej gali PPV Royal Rumble WWE World Heavyweight Champion Brock Lesnar został potężnie trzepnięty o stół przez Setha Rollinsa, a po pojedynku lekarze stwierdzili, że mistrz doznał co najmniej złamania jednego żebra przez co czeka go lekka przerwa.

* Dzisiaj odbyły się kolejne tapingi TNA Impact Wrestling. Poniżej przedstawiamy pojedynki, które zostały zapowiedziane przez Dixie Carter:
Ethan Carter 3 vs Rockstar Spud - Hair vs Hair match
Bobby Roode vs Eric Young
Kurt Angle vs Bobby Lashley

W przyszłym tygodniu odbędzie się specjalny Lethal LockDown match, w którym Kurt Angle & Gunner i Austin Aries zmierzą się z Low Ki & Samoa Joe, MVP i Kennym Kingiem. W dodatku zobaczymy takie pojedynki jak Bobby Roode vs Eric Young oraz Tyrus vs Rockstar Spud.

* Low Ki podczas segmentu z udziałem Drew Gallowaya doznał paskudnie wyglądającego rozcięcie za uchem, ponieważ został trafiony metalowym prętem przez byłego zawodnika WWE. Poniżej przedstawiamy zdjęcie, które Ki zamieścił na portalu społecznościowym:

* Podczas nagrywania tapingów TNA Impact Wrestling, które odbyło się w Manchesterze The Wolves pokonali Jamesa Storma i Abyssa dzięki czemu zostali nowymi mistrzami TNA Tag Team. Tygodniówka zostanie wyemitowana 6 marca, a Davey Richards i Eddie Edwards po raz trzeci zostali mistrzami.

* Sporo mówi się na temat pojedynku Daniela Bryana z Dolphem Zigglerem do którego prawdopodobnie dojdzie na gali PPV WrestleManii 31, a wszystko z tego powodu iż urzędnicy World Wrestling Entertainment nie widzą w nim potencjału na bycie twarzą WWE mimo iż WWE Universe odbierają to w inny sposób. Jedno jest pewne Daniel Bryan nie będzie występował na najbliższych galach PPV w main eventach.

* Wszystko wskazuje na, to że rozmowy między przedstawicielami World Wrestling Entertainment, a Reyem Mysterio sa już na ostatniej prostej i wkrótce meksykański wrestler podpisze nowy kontrakt z federacją. W ciągu najbliższych kilku miesięcy dowiemy się jakie plany ma organizacja wobec zawodnika. Najwyraźniej Rey Mysterio zamierza występować w kilku federacjach typu Lucha Underground.

* Istnieje sporo spekulacji dotyczących ostatniego proma z udziałem Braya Wyatta, które wygłosił podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown. Były lider The Wyatt Family wspomniał, że nie boi się niczego, zarówno żywych jak i martwych. Powiedział również, że to co wkrótce zrobi będzie trudne do przyjęcia dla WWE Universe, a ich uśmiech zniknie z bladych twarzy. Wszystko wskazuje na, to że przedstawiciele World Wrestling Entertainment otrzymali od Undertakera informację o możliwości odbycia kolejnego pojedynku na WrestleManii, więc Bray Wyatt rozpoczął nadawanie smaczku temu feudowi.

https://www.youtube.com/watch?v=cAIcWFS2W0o

* Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które odbędą się podczas gali PPV Fast Lane, która odbędzie się 22 lutego 2015 roku:

WWE Divas Title Match
Paige vs. Nikki Bella

John Cena vs. Rusev

Triple H wyzwał Stinga i chce spotkać się z nim twarzą w twarz

* Przed rozpoczęciem nagrywania tapingu WWE Main Event Jack Swagger pokonał Fandango po wykonaniu Patriot Lock, natomiast po zakończeniu nagrywania ME, a przed SD IC Champion Bad News Barrett został pokonany przez R'Trutha w Non Title Matchu.

* Były WWE Superstar Drew McIntyre (Drew Galloway) zadebiutował w Total Nonstop Action podczas najnowszego tapingu Impact Wrestling, który odbył się w Glasgow. Drew pojawił się po pojedynku Al Snowa z Grado i zaatakował tego drugiego zapaśnika co wywołało ogromny pop ze strony fanów zgromadzonych na arenie.

* Była gwiazda WWE oraz TNA Mickie James pojawiła się na czwartkowym tapingu TNA Impact Wrestling, który odbył się w Glasgow. Wszystko wskazuje na, to że jej powrotu do federacji możemy się spodziewać 20 lutego 2015 roku. Dixie Carter oraz federacja Total Nonstop Action potwierdziła powrót Mickie James na portalach społecznościowych ;) Ostatni raz kiedy Mickie miała okazję występować w ringu TNA, miało miejsce we wrześniu 2013 roku.

* Wszystko wskazuje na, to że króliczek ''The Bunny'' rozstał się z federacją World Wrestling Entertainment. Początkowe plany dotyczące króliczka były takie, że na gali PPV Royal Rumble 2015 miał zmierzyć się z Adamem Rose'm, lecz jak wiemy nie doszło do tego pojedynku.

* Po nagraniach Main Event i SmackDown spora ilość fanów zaczęła wychodzić, szybko wrócili, kiedy wybrzmiała muzyka Johna Ceny, który przyszedł do ringu.
Odbył się dark match, w którym John Cena i Dean Ambrose pokonali Setha Rollinsa oraz Braya Wyatta. Starcie trwało jakieś 15 minut, a zakończyło się po tym jak Bray Wyatt otrzymał Attitude Adjustment. Chwilę wcześniej suicide dive poza ring otrzymał Seth Rollins oraz jego ochroniarze, którzy mieszali się w ten pojedynek. Oczywiście akcja została wykonana przez Ambrose'a.

* Wiele na to wskazuje, że pas Stanów Zjednoczonych znajduje się na szali podczas nadchodzącej walki pomiędzy Johnem Ceną, a Rusevem na Fast Lane. Informacja pojawiła się na oficjalnej stronie WWE, lecz na ten moment wciąż nie wspomniano o tym, przykładowo na SmackDown.

* WWE poinformowało, że w kwietniu będziemy świadkami tournee federacji po Wielkiej Brytanii, gdzie odbędzie się szereg live eventów oraz nagrania RAW i SmackDown. Obecnie zapowiedziane gwiazdy to John Cena, Daniel Bryan, Randy Orton oraz Seth Rollins.

Podróż będzie trwała od 8 do 14 kwietnia na terenach między innymi Irlandii, Birmingham, Manchesteru, Leeds czy Londynu.

* Jeszcze kilka dni temu myśleliśmy, że WWE dąży do pojedynku Daniela Bryana z Sheamusem na tegorocznej WrestleManii. Tymczasem okazuje się, że WWE zmierza w kierunku starcia Daniela Bryana z Dolphem Zigglerem. Interakcja w jaką obie gwiazdy weszły na portalu społecznościowym nie jest przypadkowa. Wkrótce mamy być świadkami ich rywalizacji na tygodniówkach, która zakończy się walką na Levi's Stadium.

* Niezależnie od tego jak bardzo fani wierzą w Daniela Bryana i reagują na jego osobę, WWE nie widzi w zawodniku potencjału na miarę głównej postaci i twarzy federacji. Z tego względu WWE nie widzi dla Bryana miejsca w najbliższych main eventach, zwłaszcza na WrestleManii. W tym roku WWE na pewno nie zamierza ulegać presji fanom i włączyć Bryana do walki o pas. Na największej gali roku Bryan zmierzy się z Dolphem Zigglerem. Krążą plotki, że będzie to pojedynek na otwarcie gali.

* Na portalu The North American Wrestling pojawił się ranking, z którego wynika, że od momentu pojawienia się w World Wrestling Entertainment Kofi Kingston na gali PPV Royal Rumble 2015 zaliczył swój 3-setny występ w tv. Jest on trzecim zawodnikiem pod względem występów w tv, a ustępuje Zigglerowi (323 pojedynki) oraz Ortonowi (339 pojedynków).

0 Odpowiedź "Newsy z dnia 1 lutego 2015"

Prześlij komentarz

Prosimy nie używać wulgaryzmów.